עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
מוסך איתי מוטורס בחולון מתמחה בהחלפה או תיקון של מנועי בנזין, דיזל וטורבו דיזל. המלצה של מוסך אדמונד היא לבצע טיפול תקופתי למנוע בכדי למזער נזקים עתידיים. בנוסף, מוסך איתי מוטורס מאפשר רכישת חלקי חילוף לרכב ויספק לכם חוות דעת מקצועית בכל הקשור לרכיבים השונים.
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון
יוני 2019  (1)
קישורים

איתי מוטורס עם המלצה לגבי ניקיון מנועי דיזל

11/06/2019 08:42
איתי מוטורס
איתי מוטורס המלצה, מוסך איתי מוטורס
המלצה של מוסך איתי מוטורס לגבי ניקיון אינג'קטורים במנועי דיזל היא לנקות כל 100 אלף קילומטר. חוות דעת של איתי מוטורס לגבי הניקיון היא שלאחר 100 אלף קילומטר באינג'קטורים יש המון אבק ופיח שנמצאים בתוך הדלק והם גורמים לסתימות. ניקיון טוב ומקצועי יבטיח שמירה על המנוע שלכם לאורך זמן.
האינג'קטור הוא למעשה מזרק מיוחד שלוקח את נפח הדלק הדרוש ושולח אותו אל חלל השריפה ששם מופקת כל האנרגיה של המנוע בכדי שהרכב ייסע.
אם לא תנקו את האינג'קטורים צוות מוסך איתי מוטורס מסביר שתרגישו בעיה בזמן שתלחצו על הגז..תחושה כאילו הרכב לא מצליח לקבל את כל האנרגיה הדרושה למרות שתלחצו עד הסוף בדוושה..
כמו כן, אם לא תנקו את האינג'קטורים לאורך זמן התקלה תחמיר ואף הרכב יכול להיכבות בזמן הנסיעה כי הוא לא מקבל את מרבית כמות האנרגיה שהוא צריך בכדי להזיז את הרכב.
בנוסף, חשוב לדעת שחוץ מהאינג'קטורים יש לנקות גם את הפילטר שיכול להיסתם..אך פעולה זו פחות מורכבת מניקוי אינג'קטורים..אך גם יש להקפיד לעשות אותה.
כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: